Інвестиційний комітет

Олена Кошарна


Засновник та Головний виконавчий директор

Олена Кошарна є Засновником і Головним виконавчим директором Horizon Capital, провідної компанії прямого інвестування в Україні та регіоні з більш ніж 850 млн. дол. США під управлінням в чотирьох фондах, та є членом Інвестиційного комітету компанії. Олена  також є Виконавчим віце-президентом Western NIS Enterprise Fund, фонду американського уряду розміром 150 млн. дол. США.

Пані Кошарна є Головою Ради директорів Американської торгівельної палати (ACC) в Україні, організації, яка має понад 600 компаній – членів. Вона також є членом Private Equity Women Investor Network (PEWIN), галузевої асоціації, яка об’єднує 600+ жінок на керівних посадах в сфері прямого інвестування, в управлінні яких знаходиться більше 3 трільйонів доларів США та Амбасадором Платформи She Exports, яку запровадив Офіс просування експорту України.  Вона є членом Ради Директорів та Віце-президентом Світового конгресу українців, який представляє інтереси понад 20 мільйонів українців в різних країнах світу, членом Дорадчої ради Конгресу українців Канади в Україні, членом Наглядової ради Німецько-польсько-українського товариства в Україні, Віце-головою Дорадчої ради Києво-Могилянської бізнес-школи та членом Ради директорів Української академії корпоративного управління. Вона є членом Організаційного комітету, який започаткував перший Український Дім у Давосі, Швейцарія, з нагоди Всесвітнього економічного форуму, і пишається тим, що продовжує організовувати Український Дім і у 2020 році.

Пані Кошарна була нагороджена ювілейною медаллю Президента України «25 років Незалежності України» в якості відзнаки її багаторічного вкладу в Україну.

Пані Кошарна народилася у Канаді і живе та працює в Україні більше 26 років, є сертифікованим професійним бухгалтером і здобула диплом з відзнакою в галузі ділового адміністрування в Школі бізнесу Айві (Ivey School of Business) в Канаді.