Інвестиційна команда

Олена Кошарна


Засновник та Головний виконавчий директор

Олена Кошарна є Засновником і Головним виконавчим директором Horizon Capital. Вона була призначена Головним виконавчим директором у грудні 2014 року, а перед тим була Засновником і Головним фінансовим директором з 2006 року та обіймала керівні посади Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) з 2003 року.

Сьогодні Horizon Capital керує трьома фондами, що здійснюють свою діяльність в Україні та прилеглому регіоні –  Emerging Europe Growth Fund II (EEGFІІ), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) та WNISEF, сукупний капітал яких складає понад $600 мільйонів.  Пані Кошарна очолює Horizon Capital, є членом Інвестиційного комітету EEGF і  EEGF II та входить до складу ради директорів кількох портфельних компаній Horizon Capital. До заснування Horizon Capital та приходу у WNISEF пані Кошарна у 1998 році виступила співзасновником EBS, однієї з провідних консалтингових компаній в Україні.

Пані Кошарна є Співголовою Ради директорів Американської торгівельної палати (ACC) в Україні, організації, яка об’єднує понад 600 компаній. Вона також є членом Наглядової ради Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA), галузевої асоціації, яка є членом організації Invest Europe.  Вона є членом Ради Директорів та Віце-президентом Світового конгресу українців, який представляє інтереси понад 20 мільйонів українців в різних країнах світу, членом Дорадчої ради Конгресу українців Канади в Україні, членом Наглядової ради Німецько-польсько-українського товариства в Україні та Віце-головою Дорадчої ради Києво-Могилянської бізнес-школи. Пані Кошарна була нагороджена ювілейною медаллю Президента України «25 років Незалежності України» в якості відзнаки її багаторічного вкладу в Україну.

Пані Кошарна народилася у Канаді і живе та працює в Україні майже 25 років. Вона є сертифікованим професійним бухгалтером і здобула диплом з відзнакою в галузі ділового адміністрування в Школі бізнесу Айві (Ivey School of Business) в Канаді.