Марина Римкіна

Інвестиційний директор зі стратегій впливу та екологічного, соціального та корпоративного управління (ESG)

Марина Римкіна приєдналася до Horizon Capital у грудні 2023 року.

У Horizon Capital Марина відповідає за підсилення консалтингової команди, очолюючи імпакт-консалтинг та активно працюючи над реалізацією впливових інвестиційних рішень в рамках портфеля та компанії.

Раніше Марина працювала на посаді керівниці напряму корпоративного управління та ESG, департаменту управління ризиками компанії Deloitte в Україні, а також була менеджером групи сталого розвитку у відділі ризиків Deloitte в Польщі.

Марина накопичила десятирічний досвід в енергетичній сфері України, зокрема в галузі відновлювальної та атомної енергетики. Її експертиза охоплює управління ризиками, роботу зі стратегіями сталого розвитку та корпоративне управління.

Її вагомий внесок у сферу сталого розвитку був визнаний нагородою “100 жінок лідерок Green Heart» в Україні у 2023 році від Офісу стійких рішень та Асоціації професіоналів-екологів PAEW за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в рамках Програми відновлення та розбудови миру ООН за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Марина здобула ступінь кандидата економічних наук у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а її дисертація присвячена соціально-економічному розвитку підприємств в Україні та ESG. У сфері сталого розвитку отримала сертифікації за стандартами GRI та TCFD. Марина зробила вагомий внесок у розвиток ESG, опублікувавши 26 наукових статей з 2013 року. Марина була місцевим радником «Основного кодексу корпоративного управління: вимоги та рекомендації» в Україні.

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]