Purcari Freedom Blend – вино свободи – підкорює нові ринки


Purcari, молдовська виноробна компанія, заснована у 1827 році (http://www.purcari.md), з гордістю оголошує про представлення Purcari Freedom Blend – вина свободи – в різних країнах світу

Це вино врожаю 2011 року являє собою сміливий самобутній купаж, виготовлений з трьох місцевих сортів винограду: Рара Нягре (Moлдова), Бастардо (Україна) та Сапераві (Грузія). «У світі, де все більше домінують невиразні вина, орієнтовані на середній смак, це вино робить наголос на автентичності місцевих, регіональних сортів винограду. Символічно, що 2011 рік, коли Україна, Грузія та Молдова відзначили 20-річчя своєї незалежності, ознаменувався винятковим врожаєм винограду, тому це вино є по-справжньому особливим. Freedom Blend є більш ніж вином, воно являє собою маніфест. Ця ексклюзивна серія вина виготовлена, щоб прославити мужність та дух свободи – цінності Vinaria Purcari з 1827 року», говорить Віктор Бостан, Генеральний директор молдовської виноробної компанії.

Маючи багатий оксамитовий смак, Freedom Blend використовує сильні сторони трьох унікальних регіональних сортів винограду, гармонійно поєднаних в одній пляшці. Рара Нягре дає йому вишуканий фруктовий аромат, Сапераві – темно-рубіновий колір, в той час як Бастардо, кримський сорт винограду, надає йому витриманий смак.

Слід зазначити, що 21 січня 2015 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін презентував пляшку Purcari Freedom Blend Міністру закордонних справ Німеччини Франку- Вальтеру Штайнмаєру під час переговорів «Нормандської четвірки» в Берліні. «Господарю заходу Франку Штайнмаєру презентував унікальне вино — вино свободи. Молдавська, українська та грузинська лоза. Пригостимо усіх учасників. За свободу!» — написав міністр Клімкін у твіттері понад 50 000 своїм читачам.

Олена Кошарна, Засновник і Головний виконавчий директор Horizon Capital, зазначила: «Вина Purcari продовжують бути справжнім еталоном для молдовської виноробної галузі. Ця виноробна компанія змогла повністю диверсифікувати свій експорт, відійшовши від залежності від російського ринку та збільшивши свій експорт до більш ніж 25 країн, включаючи Румунію, Польщу, країни Балтії, США, Південну Корею та Японію. Серед останніх здобутків Purcari – лістинг на винній біржі Berry Bros & Rudd, яка є найстарішим дистриб’ютором вин у Великій Британії, а також співпраця з Vinmonopolet, норвезьким монополістом у сфері торгівлі алкогольною продукцією. Я впевнена, що під вийнятковим керівництвом Генерального директора Віктора Бостана віддана своїй справі команда Purcari досягне ще більших успіхів».

Purcari входить до складу Bostavan Wineries Group, лідера серед молдовських виноробних компаній. Група має сучасне виробництво та понад 800 гектарів власних виноградників. Крім цього, Група володіє найбільш відомими молдовськими винними брендами, такими як Negru de Purcari та Rosu de Purcari. Bostavan Wineries Group є одним з найвідоміших молдовських експортерів з вражаючою міжнародною дистриб’юторською мережею, яка охоплює понад 25 країн, з особливо міцними позиціями у Центральній та Східній Європі. Сьогодні Purcari працює над подальшим розширенням присутності «вина свободи» в роздрібній мережі по всьому світу. Для обговорення можливостей співпраці звертайтеся до Артура Маріна, Комерційного директора Групи, за телефоном +373 691 41182 або за адресою електронної пошти [email protected]


Horizon Capital

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) управляє приватними фондами прямого інвестування й займається інвестиціями в компанії середніх розмірів з високим потенціалом росту й прибутковості в Україні та регіоні. Наразі Horizon Capital управляє трьома фондами – Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), сукупний капітал яких становить більше $600 мільйонів.


Bostavan Wineries Group

Bostavan Wineries Group (www.bostavan.md) є однією з провідних молдовських груп виноробних компаній. Їй належать наступні компанії: Vinaria Bostavan – молдовське виноробне підприємство з двома виробничими комплексами – мікрозона Онешть (центральний регіон Молдови), спеціалізується на виробництві білих вин, та мікрозона Етулія (південний регіон Молдови), спеціалізується на виробництві червоних вин. Vinaria Bostavan спеціалізується на виробництві та продажі вин середнього та верхнього середнього цінового сегменту. Crama Ceptura – румунське виноробне підприємство та маєток, розташований у регіоні Прахова, що славиться своїми винами. Crama Ceptura спеціалізується на виробництві продукції середнього та верхнього середнього цінового сегменту, а також служить «воротами» для виходу іншої продукції Bostavan Wineries Group на румунський ринок. Bardar – молдовський виробник бренді (коньяків). Purcari – безперечний лідер серед молдовських виноробних підприємств за якістю та впізнанням бренду. Він виробляє і продає вина лише преміального та супер-преміального класу.


ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО:

  • Тетяни Беги
  • Менеджера із зв’язків з інвесторами
  • Horizon Capital
  • Teл.: +380 44 490 5580
  • [email protected]