Horizon Capital отримує дві нагороди – за кращий вихід з інвестиції у 2013 році та за друге місце в номінації «Краща команда Private Equity»


Horizon Capital отримав дві нагороди – за кращий вихід з інвестиції у 2013 році (IPO ТКС Банка) та за друге місце в номінації «Краща команда Private Equity» на церемонії нагородження, організованого порталом PREQVECA (прямі інвестиції та венчурне фінансування). Переможці щорічного конкурсу були оголошені на церемонії, що відбулася в Москві, Росія, 17 вересня 2014 року під час VI Російського конгресу прямих інвестицій.

Конкурс було засновано у 2012 році з метою визнання досягнень серед компаній у галузі прямих інвестицій в Росії та поштовху їх до нових успіхів. Переможців визначають шляхом онлайн-голосування понад 3000 користувачів порталу PREQVECA.

Наталія Яресько, Співзасновник та Головний виконавчий директор Horizon Capital, так прокоментувала цю подію: «Для нас велика честь отримати ці нагороди сьогодні. 2013 рік став для нас насправді вдалим роком. Ми здійснили три успішні виходи з інвестицій, один з яких був сьогодні визнаний нашими колегами по галузі. Як і раніше, наші зусилля будуть зконцентровані на максимізації вартості наших портфельних компаній та забезпеченні ліквідності. Ми будемо робити все можливе, щоб підтримати цю тенденцію та зберегти повагу і визнання наших інвесторів і колег. Незважаючи на складні часи, наша потужна команда налаштована рішуче. Успіх, якого ми досягли у 2013 році, – це внесок кожного члена нашої команди, за що я всім дуже вдячна»