Horizon Capital оприлюднює звіт про інвестиційні можливості України на Американо-українському бізнес-форумі у Вашингтоні


Horizon Capital підготував і радий представити звіт під назвою «Україна 2015: можливості зростання для інвесторів на кордоні з ЄС», що містить велику кільскість інформації та даних.

Цей звіт був представлений на Американо- українському бізнес-форумі у Вашингтоні 13 липня і з ним можна ознайомитись на сайті www.horizoncapital.com.ua/groundfloor-opportunity.

Засновник і Головний виконавчий директор Horizon Capital Олена Кошарна взяла участь в Американо-українському бізнес-форумі, який був організований Торгівельною палатою США і був проведений за підтримки Американської торговельної палати в Україні та Міністерства торгівлі США. У форумі взяли участь високопоставлені урядовці та представники бізнесу з обох країн, у тому числі Віце-президент США Джо Байден, Міністр торгівлі США Пенні Пріцкер, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, а також міністри фінансів, інфраструктури, економіки та сільського господарства України та бізнес лідери і урядовці. Пані Кошарна виступила під час панельної дискусії «Економіка знань та людський капітал» і розповіла про успішні приклади інвестицій в сфері ІТ, фармацевтичній та інших галузях. Представники українського уряду та політики розповіли про сміливі структурні реформи, які вже були реалізовані та ті, що знаходяться в процесі реалізації, а впливові бізнес лідери, у тому числі Джордж Сорос (Soros Fund Management) і Девід М. Рубінштейн (Carlyle Group), поділилися своїм баченням інвестиційного потенціалу України та обговорили можливості для ведення бізнесу в Україні.

Крім того, під час форуму Прем’єр-міністр України відкрив свій виступ відеороликом, який підкреслює інвестиційну привабливість України. Це надихаюче відео під назвою «Відкрита для Вас» (“Open for U”) можна подивитися на сайті

Horizon Capital пишається тим, що допоміг Міністерству економічного розвитку та торгівлі України підготувати це відео, брошуру та рекламний буклет, які були презентовані на форумі, працюючи над цією ініціативою спільно з урядовцями, волонтерами громадянського суспільства, а також Western NIS Enterprise Fund, Titanium Presentations та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Коментуючи цю новину, Олена Кошарна сказала: «Я вважаю, Україна пропонує найкращі можливості росту для зарубіжних інвесторів. Наймолодший в історії сучасної України уряд, рішуче налаштований на розвиток бізнесу, здійснює сміливу програму структурних реформ, яких потребує країна, а також відповідає чітким вимогам активного, зацікавленого громадянського суспільства. З точки зору бізнесу, стійкі конкурентні переваги в таких експортно-орієнтованих галузях, як ІТ, сільське господарство, харчова галузь та інші, відкривають захоплюючі інвестиційні можливості, які стають ще більш переконливими завдяки дуже привабливим оцінкам вартості українських компаній. Horizon Capital прагне реалізувати ці можливості тепер, коли Україна знаходиться на поворотному етапі свого розвитку, а також сприяти відновленню економічного зростання в Україні».


Horizon Capital

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) є компанією, що керує приватними фондами прямих інвестицій та займається інвестиціями в компанії середніх розмірів з високим потенціалом росту й прибутковості в Україні та регіоні. Сьогодні Horizon Capital керує трьома фондами – Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), сукупний капітал яких становить понад $600 мільйонів.


ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО:

  • Тетяни Беги
  • Менеджера із зв’язків з інвесторами
  • Horizon Capital
  • Teл.: +380 44 490 5580
  • [email protected]