Horizon Capital збільшує свою частку у «Датагруп» до більш ніж 70%


6 вересня 2016 р. – Київ, Україна – Компанія Horizon Capital оголосила сьогодні про збільшення своєї частки в акціонерному капіталі компанії «Датагруп», провідному незалежному оператору зв’язку в Україні, від міноритарної частки до більш ніж 70%. Після завершення цієї транзакції, Horizon Capital отримала операційний контроль над компанією. Фінансові деталі транзакції не розголошуються.

Олена Кошарна, Засновник та Головний виконавчий директор Horizon Capital, так прокоментувала цю угоду: «Ми дуже раді збільшити нашу частку до контрольного пакета акцій в компанії, в яку ми віримо і яку ми з гордістю підтримуємо. Додаткові інвестиції Horizon, разом з призначенням головним виконавчим директором Михайла Шелемби, колишнього старшого менеджера McKinsey з великим досвідом роботи в телекомунікаційній галузі, означають початок нового етапу в історії «Датагруп». На сьогоднішній день компанія досягла значних результатів, займаючи провідні позиції в передачі даних в корпоративному секторі, міжнародному трафіку і послугах супутникового зв’язку, та надає послуги за допомогою розвинутої інфраструктури, включаючи волоконно-оптичну кабельну мережу довжиною понад 19 000 кілометрів. Ми впевнені, що «Датагруп» продовжить надавати рішення і послуги з високою доданою вартістю своїм клієнтам і виводити на ринок нові інноваційні продукти і технології».

Михайло Шелемба, Головний виконавчий директор «Датагруп», сказав: «Я маю велику честь очолити «Датагруп» на початку нового етапу її розвитку. Я хочу подякувати нашим клієнтам по всій Україні, нашій команді і відданим акціонерам за їх внесок в успіх «Датагруп» за останні 16 років. Гнучкість і орієнтація на клієнта завжди були в основі нашої ДНК. Розвиваючись разом з ринком, ми стаємо більш інноваційними та ефективними. Ми з нетерпінням очікуємо розширення нашої лінійки продуктів з акцентом на нові додаткові послуги і кінцеві комплексні рішення для наших клієнтів. Я впевнений, що талановита команда «Датагруп»,  надійні партнерські стосунки з нашими клієнтами та потужна підтримка з боку Horizon Capital виведуть компанію на новий рівень розвитку, ефективності та прибутковості».


Про Horizon

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) є провідною приватною компанією в Україні, що керує трьома фондами прямих інвестицій із загальним капіталом понад $600 млн. Ми інвестуємо в далекоглядних підприємців, трансформуючи бізнес-середовище в Україні та Регіоні, пропонуючи перспективи отримання високих доходів у гарні часи та зберігаючи капітал під час економічних криз. Ми відомі своєю чесністю, прозорістю, корпоративним управлінням, створенням вартості та успішними виходами з інвестицій.


Про Датагруп

«Датагруп» (www.datagroup.ua) є  національним оператором зв’язку на ринку телекомунікаційних послуг, що посідає лідируючі позиції в основних сегментах: передача даних, міжнародний транзит трафіка, супутниковий зв’язок. Основним напрямком діяльності є організація каналів передачи даних і підключення до мережі Інтернет, послуги фіксованого та цифрового телефонного зв’язку, розміщення обладнання, радіо і супутникового  зв’язку, організація відеоконференцій та відеоспостереження. Компанія створила національну мережу по всій території України з особливим наголосом на регіони і стала одним з лідерів за географією послуг зв’язку.


За додатковою інформацією звертайтеся до:

Тетяни Беги

Менеджера зі зв’язків з інвесторами

Horizon Capital

Teл. +380 44 490 5580

e-mail: [email protected]