Руслан Фуртас призначений Принципалом Horizon Capital

15 Січня 2021 р

Horizon Capital радий повідомити про призначення Руслана Фуртаса на посаду Принципала з 1 січня 2021 року.

Руслан Фуртас приєднався до Horizon Capital у березні 2012 року в якості аналітика, а в жовтні 2013 року був призначений Інвестиційним директором. За роки роботи в компанії, він продемонстрував здатність підвищувати операційну ефективність портфельних компаній, здійснюючи транзакції та співпрацюючи із засновниками та менеджментом портфельних компаній, щоб допомогти у формуванні високопродуктивних команд, поліпшенні фінансової функції, проектах зростання, операційному вдосконаленні, а також у запровадженні стандартів корпоративного управління.

До переходу в Horizon Capital Руслан працював консультантом компанії Ernst & Young, переважно в Україні, Росії та Казахстані, де займався виробничим сектором та роздрібною торгівлею.

Руслан Фуртас був стипендіатом програми Едмунда Маскі та здобув ступінь МБА в Університеті Нью-Мексико. Також має ступінь магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародний бізнес», яку здобув у Національному університеті «Львівська політехніка». Руслан є президентом та співзасновником асоціації випускників Muskie Club Ukraine та співзасновником ініціативи «Професійний уряд».

 

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]