Після об’єднання Rozetka та EVO в Україні з’явився новий лідер у сфері електронної комерції

30 Листопада 2018 р

Київ, 30 листопада 2018 р. – Провідний український інтернет-магазин Rozetka завершив об’єднання з інтернет-холдингом EVO в управлінні якого знаходиться 10 успішних проектів у сегменті електронної комерції, зокрема найбільша в Україні цифрова торгова платформа Prom.ua. Ця угода стала безпрецедентною в регіоні, оскільки ознаменувала злиття найбільшого гравця ринку електронної комерції (Rozetka) та найбільшої цифрової торговельної платформи (Prom.ua), внаслідок чого в швидко зростаючому сегменті роздрібної електронної комерції в Україні з’явився беззаперечний лідер. Поєднання ресурсів дозволить об'єднаній компанії розширювати асортимент продукції, впроваджувати інноваційні продукти та послуги, а також надавати місцевим малим та середнім підприємцям можливість використовувати Rozetka і Prom як платформу для продажу своїх товарів та послуг в Інтернеті. Річні показники об’єднаної компанії Rozetka-EVO визначаються на рівні 2 мільярдів відвідувань сайту та 30 мільйонів електронних торговельних транзакцій на різних платформах у 4 регіонах. Rozetka та Prom постійно входять до десятка найбільш відвідуваних веб-сайтів, які щомісяця охоплюють понад 40% інтернет-аудиторії України.

Український сегмент електронної комерції, середньорічний темп росту якого протягом останніх 3 років збільшився на 26% в доларовому еквіваленті, наразі готовий до подальшого зростання, оскільки загальна частка роздрібної торгівлі в Інтернеті в 2017 р. складала 6% у порівнянні з розвинутими ринками, де ця частка була на рівні 15-20%. Розетка-EVO є беззаперечним лідером у сегменті електронної комерції, стратегічним планом котрого є створення української споживчої екосистеми з таким онлайн-сервісом для покупок, який по надійності та зручності не поступався б аналогічним сервісам у розвинених країнах.

«Цифрова торговельна платформа в Rozetka є сектором, що найбільш динамічно розвивається. Значна частина продажів, особливо класичних товарів, що традиційно користуються попитом, проводиться сторонніми продавцями на платформі Marketplace Rozetka. Нам вдалося забезпечити дуже високий рівень задоволеності клієнтів від купівлі товарів у продавців з Marketplace. Завершивши злиття, ми сподіваємось, що поєднання логістики, ІТ-інфраструктури та співпраця з десятками тисяч підприємців допоможе Rozetka стати однією з найбільш корисних компаній для українських споживачів»
прокоментував угоду співзасновник та головний виконавчий директор Rozetka Владислав Чечоткін.

«Ми вже більше 10 років працюємо над продукцією та послугами, які дозволяють підприємцям легко починати та розвивати свій бізнес в Інтернеті, і заодно даємо покупцям можливість придбати найширший асортимент товарів за найкращими цінами. В планах у нас ще багато корисних нововведень, як от створення клієнтоорієнтованої повноцінної екосистеми онлайн та офлайн послуг. Об’єднавши зусилля та ресурси наших компаній, ми наближаємось до цієї мети, від реалізації якої виграють як споживачі, так і підприємці»– зазначив співзасновник та головний виконавчий директор EVO Микола Палієнко.

«Ми надзвичайно раді бути частиною цієї важливої ​​угоди. Команда Horizon Capital тісно співпрацює з засновниками Rozetka ще з часу наших перших інвестицій у 2015 році, і ми пишаємося тим, що підтримуємо цю компанію у численних стратегічних проектах, починаючи від придбання сучасного складу площею 50 000 кв. і закінчуючи масштабними технологічними проектами з автоматизації складських приміщень та угодами зі злиття та поглинання. Об’єднання з EVO є ключовим етапом розвитку компанії Rozetka, котрий дозволить їй зміцнити свої позиції на роздрібному ринку України. Об’єднавши ресурси, нова компанія запропонує клієнтам і продавцям найбільшу споживчу цінність завдяки найширшому асортименту товарів і послуг, відмінному сервісу та зручній доставці. Разом з Владиславом та Миколою ми захоплюємось величезним невикористаним потенціалом української електронної комерції та віримо, що Rozetka-EVO, як беззаперечний лідер ринку, має усі можливості для того, щоб ним максимально скористатися» – відзначила Олена Кошарна, партнер-засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital.

Розетка (www.rozetka.ua) – лідер електронної комерції України в B2C сегменті Компанія була заснована у 2005 році в Києві Владиславом та Іриною Чечоткіними як онлайн-магазин електроніки та побутової техніки. У наступні роки Розетка трансформувалася в мультикатегорійний супермаркет і досягла істотних успіхів на ринку в таких сегментах як товари для дітей, товари для дому, FMCG, одяг і взуття. Розетка входить в десятку найдорожчих брендів в Україні і має один з найвищих показників індексу споживацької лояльності серед рітейлерів України. 

EVO (www.evo.company) – українська IT-компанія, яка створила провідні українські маркетплейси і онлайн-сервіси, де сотні тисяч підприємців продають товари і надають послуги мільйонам споживачів. Під управлінням EVO були створені такі ресурси, як Prom.ua, Satu.kz, Deal.by, Bigl.ua, Zukupki.Prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, Vchasno.com.ua, Shafa.ua та інші.

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) є провідною інвестиційною компанією в Україні, яка управляє
чотирма фондами прямих інвестицій (більше 40 інституціональних інвесторів) з активами понад 800
мільйонів доларів та понад 25 роками інвестиційного досвіду в регіоні. Horizon Capital є активним
інвестором та підтримує підприємців – візіонерів, які трансформують бізнес середовище в Україні та
регіоні.

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО:

  • Тетяни Беги
  • Менеджера із зв’язків з інвесторами
  • Horizon Capital
  • +380 44 490 5580
  • [email protected]
Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]