Марк Бурден приєднався до компанії Horizon Capital в якості Фінансового директора

27 Листопада 2020 р

Компанія Horizon Capital рада повідомити, що Марк Бурден, FCMA, CGMA, MCIM, приєднався до Horizon Capital в якості Фінансового директора 23 листопада 2020 року.

Марк є уродженцем Великобританії з 25-річним досвідом роботи на вищих посадах з управління фінансами в Україні, в міжнародних та українських компаніях. До Horizon Capital він працював Фінансовим директором в компаніях Ciklum, Воля Кабель, UMC/МТС Україна та інших.

Головною функцією пана Бурдена в Horizon Capital є надання стратегічних, фінансових та податкових консультацій вищому керівництву, інвестиційній команді, а також портфельним компаніям в рамках всебічної підтримки, що надає Horizon Capital компаніям, в які інвестують фонди під його управлінням. Пан Бурден відповідає за адміністрування фондів, взаємодіє з інвесторами та основними стейкхолдерами, відповідає за інформаційні системи та звітність, а також забезпечує суворе дотримання системи внутрішнього контролю.

Марк захоплюється подорожами та авіа зйомкою, є завзятим гравцем в сквош і сприяє поширенню цього виду спорту в Україні.

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]