Liki24 залучив 5 млн доларів від Horizon Capital і існуючих інвесторів для виходу на європейські ринки

13 Серпня 2020 р

Liki24, українська платформа для пошуку і доставки ліків, залучила 5 мільйонів доларів від Horizon Capital і існуючих інвесторів. Загальний обсяг залученого фінансування склав 6 мільйонів доларів. Цей новий раунд допоможе в реалізації планів з розширення бізнесу і виходу на європейські ринки. Польща – перший міжнародний ринок, на якому платформа Liki24 почала свою діяльність в минулому місяці.

Liki24.com – це платформа, яка об’єднує пропозиції від тисяч аптек і спрощує процес отримання ліків для клієнта. Сервіс Liki24 запустився в Україні в кінці 2017 року щоб вирішити три основні проблеми споживача: значні коливання цін на один і той самий препарат в різних аптеках, обмежену наявність ліків в одній точці продажу і відсутність доставки додому. Менш ніж за 3 роки з моменту створення компанія підключила понад 5 тисяч аптек і виконала понад 500 тисяч замовлень за допомогою власного програмного забезпечення (ПЗ), яке інтегрується з ERP-системами аптек, миттєво аналізує ціни і наявність ліків і розробляє оптимальні маршрути для кур’єрів. Це дозволяє здійснювати швидку доставку набору ліків споживачам за найбільш вигідними цінами. Після запуску Liki24 став життєво важливим варіантом отримання ліків для найуразливіших груп населення – пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями і жителів віддалених районів.

Платформа Liki24 зіграла ключову роль під час карантину спричиненого поширенням коронавірусу в Україні, допомагаючи людям отримувати необхідні ліки не виходячи з дому. Для цього компанія співпрацювала з місцевими логістичними операторами і забезпечувала безкоштовну доставку ліків в усі населені пункти. Нещодавно європейське стартап-медіа Sifted назвало Liki24 одним з небагатьох європейських стартапів, які допомагають пом’якшити негативний вплив коронавірусу, а новинна служба BBC включила платформу в число компаній, які допомагають пацієнтам в період карантину.

Засновник і генеральний директор Liki24 Антон Авринський запустив платформу з метою впровадження інновацій та підвищення комфорту клієнтів аптечної роздрібної торгівлі. Антон і всі члени його команди володіють технічними знаннями, досвідом побудови бізнесу і навичками B2B і B2C продажів, які вони набули за понад 10 років спільної роботи у провідній східноєвропейській ІТ-компанії.

«Наша бізнес-модель довела свою ефективність на ринку України – клієнти отримали можливість замовляти ліки за доступними цінами з доставкою. Цей раунд інвестування допоможе нам розширити команду, впровадити нашу успішну модель на польському ринку і профінансувати подальшу міжнародну експансію в той час, коли безпечна і швидка доставка медикаментів є критичною для благополуччя суспільства. Наша місія – допомагати нашим клієнтам отримувати необхідні препарати швидше і в зручніший спосіб. Крім цього, ми допомагаємо аптекам отримувати нові джерела доходу. Liki24 – це технологічна компанія, яка впроваджує новітні технології в традиційну індустрію роздрібних фармацевтичних продажів. Значний розмір ринку і невикористаний потенціал створюють величезні можливості для Liki24. Ми з нетерпінням чекаємо можливості інвестувати кошти, час і зусилля, щоб споживачі якомога швидше скористалися перевагами наших інновацій. Ми дуже раді почати нашу глобальну експансію з просуванням на ринок Польщі, яка стартувала минулого місяця», – прокоментував Антон Авринський, генеральний директор і засновник Liki24.

«Horizon Capital приєднується до вражаючої існуючої бази інвесторів і з радістю розпочинає співпрацю з талановитими засновниками Liki24. Ми з нетерпінням чекаємо можливості внести свій вклад в подальше зростання і розвиток платформи. Проект Liki24 привертає поєднанням життєво важливих для успіху компанії елементів: сильних засновників зі сміливим баченням бізнесу, ентузіазмом, і історією успішно реалізованих проектів, та високопрофесійної управлінської команди. Наша інвестиція в Liki24 відповідає фокусу на засновників-візіонерів з чіткою стратегією розширення бізнесу, які прагнуть до партнерства з Horizon Capital для досягнення нових висот», – зазначає Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор компанії Horizon Capital.

***

Liki24.com – платформа, яка об’єднує пропозиції від тисяч аптек, збільшує вибір і прозорість цін для споживачів і пропонує швидку та надійну доставку або знаходить зручну аптеку для самостійного отримання товару. Місія компанії – зробити ліки доступними для кожного клієнта незалежно від місця проживання та рівня доходів. Liki24 створює переваги як для B2C, так і для B2B клієнтів. У сегменті B2C платформа дозволяє споживачам замовляти ліки онлайн в аптеках і полегшує процес доставки. У сегменті B2B Liki24 допомагає страховим і фармацевтичним компаніям поліпшити обслуговування клієнтів. Крім того, Liki24 допомагає аптекам залучати більше покупців і збільшувати обсяги продаж.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні та Молдові, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій (більше 40 інституційних інвесторів) з активами понад 850 мільйонів доларів та понад 25-річним інвестиційним досвідом у регіоні. Компанія є активним інвестором та підтримує підприємціввізіонерів, які трансформують бізнес-середовище в Україні та регіоні. Наша інвестиційна стратегія фокусується на експорто-орієнтованих компаніях у швидкозростаючих секторах економіки, включаючи ІТ, легку та харчову промисловість, сільське господарство, та окремих лідерах внутрішнього ринку. Ми відомі своєю сильною командою, відданістю принципам прозорості, корпоративного управління, сприяння зростанню вартості компаній та історією успішних інвестицій. Більше інформації на сайті www.horizoncapital.com.ua

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]