Horizon Capital інвестує в компанію MAKEUP Group, європейського лідера онлайн-торгівлі у сегменті косметичних товарів, з фонду EEGFIII

29 Травня 2020 р

Horizon Capital, американська компанія прямих інвестицій, та MAKEUP Group (MAKEUP) – провідний європейський гравець онлайн-торгівлі у сегменті косметичних товарів, оголосили, що фонд компанії Horizon Capital з капіталом у $200 млн. доларів Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III) придбав значний міноритарний пакет акцій компанії, ставши найбільшим фінансовим інвестором. Фінансові умови угоди не розголошуються.

Заснована у 2009 році, MAKEUP швидко стала провідним онлайн-ритейлером товарів для краси в Європі, та прагне надавати клієнтам найкраще обслуговування та найширший вибір. MAKEUP завоювала чудову репутацію на ринку завдяки інноваційному підходу в обслуговуванні клієнтів, пропонуючи мільйонам покупців широкий асортимент з понад 200 тисяч найменувань продукції – найбільший вибір серед будь-яких роздрібних продавців косметики та парфумерії, включно з онлайн-гравцями у Європі. Компанія співпрацює з понад 2,000 постачальниками, включаючи прямі контракти з провідними світовими брендами. Щоб задовільнити високий попит, MAKEUP розробила власну систему управління складом з використанням штучного інтелекту, яка забезпечує динамічне зберігання товарів, повністю автоматизовані системи обробки замовлень та планування доставки, які працюють цілодобово і обробляють замовлення протягом декількох хвилин.

«Ми дуже раді проінвестувати наш капітал та досвід, щоб підтримати амбітні плани розширення та зростання компанії MAKEUP в Європі, разом з її далекоглядними засновниками, які побудували фантастичну компанію та впізнаваний бренд, – прокоментувала Олена Кошарна, засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital. – Ми вражені лояльністю клієнтів компанії, що є очікуваним результатом, зважаючи на прагнення компанії надавати найвищий рівень якості послуг, пропонуючи найширший асортимент продукції за доступними цінами, та найкращий клієнтський досвід у рекордні терміни». Пані Кошарна додала: «Хоча зараз беспрецедентні часи у всьому світі, Horizon Capital має намір вкласти понад 100 мільйонів доларів інвестицій у нові угоди. У нас вірять наші інвестори – американські та європейські інституції, які мають понад 350 мільярдів доларів під управлінням та прагнуть інвестувати разом з нами у швидкоростаючі, видатні компанії в Україні».

«Ми раді, що Horizon Capital став нашим партнером. Синергія наших компаній забезпечить прискорення розвитку MAKEUP для досягнення спільної цілі – створення провідного європейського онлайн-гравця в сегменті товарів для краси», – сказав Сергій Волобуєв, генеральний директор MAKEUP. –  «Ми переконані, що разом зможемо побудувати провідну косметичну платформу на благо наших клієнтів, відданої команди та виробників косметики. Ми продовжуватимемо вдосконалювати та розвивати клієнтський досвід на площадках MAKEUP та масштабувати успішну модель на нові європейські ринки. Минулого року понад 200 мільйонів користувачів відвідали сайти MAKEUP, продемонструвавши річний приріст в 75%. За показниками трафіку ми знаходимось серед топ-20 світових онлайн-платформ у сфері косметичних товарів. Із залученим фінансуванням ми маємо намір надалі покращувати клієнський досвід на сайтах MAKEUP. Ми впевнені, що Horizon Capital – це правильний партнер, який допоможе нам втілити в життя наші стратегічні цілі».

Компанія MAKEUP веде свою діяльність у 14 країнах, серед яких Австрія, Болгарія, Італія, Казахстан, Молдова, Німеччина, Польща, Республіка Білорусь, Російська Федерація, Румунія, Словаччина, Угорщина, Україна, Чеська Республіка. Компанія прагне поширити свою унікальну клієнто-орієнтовану модель на нових ринках Європейського Союзу, включаючи Францію, Іспанію, Португалію, Великобританію, Швейцарію, країни Бенелюксу та Балкан, прискоривши свою загальноєвропейську експансію в 2020 році.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні та Молдові, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій (більше 40 інституційних інвесторів) з активами понад 850 мільйонів доларів та понад 25-річним інвестиційним досвідом у регіоні. Компанія є активним інвестором та підтримує підприємціввізіонерів, які трансформують бізнес-середовище в Україні та регіоні. Наша інвестиційна стратегія фокусується на експорто-орієнтованих компаніях у швидкозростаючих секторах економіки, включаючи ІТ, легку та харчову промисловість, сільське господарство, та окремих лідерах внутрішнього ринку. Ми відомі своєю сильною командою, відданістю принципам прозорості, корпоративного управління, сприяння зростанню вартості компаній та історією успішних інвестицій. Більше інформації на сайті www.horizoncapital.com.ua

 

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО:

  • Тетяни Беги
  • Директора із зв’язків з інвесторами
  • Horizon Capital
  • +380 44 490 5580
  • [email protected]
Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]