Horizon Capital інвестує в Miratech, компанію з надання послуг цифрової інженерії та консалтингу

27 Квітня 2022 р

Київ, Україна – Horizon Capital, американська компанія прямих інвестицій, яка інвестує в швидкозростаючі експортно-орієнтовані та локальні компанії, оголосила, що її фонд з капіталом у $200 млн. доларів Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III) придбав міноритарний пакет акцій компанії Miratech, ставши найбільшим фінансовим інвестором. Фінансові умови угоди не розголошуються. Horizon Capital допоможе Miratech прискорити поточну глобальну експансію надання послуг з розробки цифрових продуктів і дизайну клієнтського досвіду для відомих світових компаній.

Маючи понад 700 співробітників у 25 країнах, компанія здобула репутацію надійного партнера, виконуючи 99% проектів вчасно та в рамках бюджету. Команди Miratech втілюють цифрову трансформацію для компаній зі списку Fortune 500, а також для швидкозростаючих компаній у сфері фінансових послуг, охорони здоров’я, технологій, управління боргом, телекомунікацій та урядових організацій. У 2021 році компанії із США, Канади та Європи витратили рекордно високі суми на ІТ-трансформацію, і очікується, що ця тенденція прискориться в найближчі роки.

«Я радий вітати Horizon Capital як нашого нового фінансового інвестора», – сказав Валерій Куций, генеральний директор Miratech. «Протягом останнього року ми оцінювали низку пропозицій від великих інвесторів з усього світу. Ми дуже цінуємо бачення та підхід Horizon Capital до нашого майбутнього партнерства. Зокрема їхня репутація, сильна команда, відданість принципам прозорості, корпоративного управління, сприяння реальному зростанню вартості компаній та історія успішних інвестицій спонукала до вибору Horizon Capital з-поміж усіх потенційних інвесторів. Ми з великим ентузіазмом ставимося до нашого майбутнього партнерства».

Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital, додала: «Ми раді підтримати Miratech, динамічного гравця цифрової інженерії з офісами по всьому світу, з потужним досвідом швидкого масштабування команд для клієнтів та унікальним фокусом на цифровізації процесів клієнтського досвіду. Ми інвестуємо наш капітал та досвід, щоб підтримати амбітні плани Miratech щодо географічної експансії та подальшого зростання разом із його засновниками- візіонерами, чия відданість і глибоке знання ринку дозволили створити виняткові цифрові компетенції та сильний бренд роботодавця. Ця компанія приєднується до нашого потужного портфелю інвестицій у швидкозростаючі технологічні компанії та експортно-орієнтовані підприємства».

***

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Центральній та Східній Європі, яка управляє фондами прямих інвестицій (більше 40 інституційних інвесторів з сукупним капіталом понад 570 млрд доларів США) з активами понад 1.1 млрд доларів США та більш ніж 28-річним інвестиційним досвідом у регіоні. Компанія є активним інвестором, що підтримує підприємців–візіонерів, які трансформують бізнес-середовище в Україні та регіоні. Horizon Capital відома своєю сильною командою, відданістю принципам прозорості, корпоративного управління, сприянням реальному зростанню вартості компаній та історією успішних інвестицій. Детальніше на сайті www.horizoncapital.com.ua

Miratech — провідний постачальник технологічних послуг нового покоління, який допомагає підприємцям-візіонерам змінювати світ шляхом прискорення інновацій та технологічного розвитку. Маючи понад 700 співробітників у 25 країнах, Miratech надає ІТ-послуги та консалтингові послуги, які об’єднують глобальну цифрову трансформацію компаній та інновації стартапів. З моменту свого заснування в 1989 році Miratech є надійним партнером для великих і середніх компаній. Ми створюємо технології, які допомагають нашим клієнтам ще більше покращувати бізнес. Наша культура невпинної продуктивності дозволяє Miratech успішно виконувати більш ніж 99% завдань, досягаючи або перевищуючи обсяг, випереджуючи графік і в межах бюджету. Для отримання додаткової інформації про Miratech www.miratechgroup.com

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Тетяни Беги, Директора зі зв’язків з інвесторами та комунікацій

Horizon Capital

E-mail: [email protected]

 

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]