Horizon Capital інвестує в Viseven, провідного міжнародного постачальника маркетингових технологій в індустрії фармацевтики та медико-біологічнихнаук

16 Січня 2024 р

Київ, Україна, 16 січня, 2024 — Horizon Capital, американська компанія прямих інвестицій, націлена на швидкозростаючі технологічні та експортно-орієнтовані підприємства в Україні, оголосила про інвестицію в Viseven, провідну міжнародну маркетингово-технологічну компанію, що надає послуги галузям фармацевтики та медико-біологічних наук. Ця угода є третьою інвестицію з нового фонду компанії, Horizon Capital Growth Fund IV (HCGF IV), який сягнув $328 мільйонів на останньому закритті в грудні 2023 року.

Заснована в 2009 році, Viseven  вийшла на ринки вже понад 30 країн, з центрами розробки в Україні,  Аргентині, Естонії, Індії, Польщі та Північній Америці. Будучи на передових позиціях в напрямку інновацій, компанія постійно запускає нові продукти, серед яких фабрика цифрового контенту та хмарні CRM та CLM системи, оснащені функціоналом роботи без програмного коду та з підтримкою інструментів штучного інтелекту, що забезпечують комплексну цифрову маркетингову платформу. Під керівництвом Наталії Андрійчук (СЕО) та співзасновників Вячеслава Василенка (СОО) і Романа Василенка (СТО), Viseven надає послуги понад 50 клієнтам в галузі фармацевтики та медико-біологічних наук, в тому числі багатьом із топ-20 міжнародних компаній, таких як Abbott, AbbVie, Amgen, Bayer, Biogen, Ipsen, Lilly, Novo Nordisk, Servier Laboratories та іншим. Як і більшість компаній, в які зазвичай інвестує Horizon Capital, Viseven є успішним прибутковим бізнесом, зі стабільно-високими темпами зростання. Завдяки своїй ефективній бізнес-моделі та ціннісній пропозиції, компанія зуміла збільшити виручку більш ніж втричі з 2019 року.

Олена Кошарна, засновниця та головна виконавча директорка Horizon Capital, відзначила: «Я рада оголосити про інвестицію Horizon Capital в ще одного міжнародного технологічного лідера з України, що стала свідченням незмінної стійкості нашого Регіону. Ми по-справжньому вражені натхненним лідерством Наталії і щасливі підтримати команду Viseven капіталом для зростання на цьому етапі шляху їхнього швидкого зростання. Як фонд-флагман 2X (Flagship Fund 2x), що просуває інвестування з врахуванням гендерної проблематики, ми особливо пишаємося підтримкою технологічної компанії, заснованої та очолюваної жінкою, що робить цю інвестицію ще значимішою».

Наталія Андрійчук, Співзасновниця та головна виконавча директорка Viseven, сказала: «Ми раді вітати Horizon Capital як активного інвестора Viseven і з нетерпінням чекаємо на застосування цього капіталу для розширення нашої технологічної платформи, в час, коли штучний інтелект відкриває величезні можливості для нашої індустрії. Ми вдячні нашим клієнтам за багаторічну довіру і впевнені, що вони незабаром безпосередньо відчують вигоди від цієї інвестиції».

Василь Тофан, Старший Партнер Horizon Capital, додав: «Viseven – це ще один переконливий приклад технологій світового рівня, що створюються в Україні. Ми знайомі з компанією вже більше п’яти років і високо оцінюємо їхню стратегію вертикальної інтеграції програмного забезпечення, яка, до того ж, підсилюється доступом до найкращих інженерних талантів світу. Комбінація сильної юніт-економіки, швидкого росту і відмінних відгуків від клієнтів чудово позиціонує Viseven для стійкого успіху на ринку».

Про Viseven

Viseven є провідним міжнародним постачальником технологічних маркетингових рішень та послуг для галузі фармацевтики та медико-біологічних наук, яка вбачає своєю місією порятунок життів завдяки покращенню комунікації. Заснована в 2009 році, Viseven налічує вже понад 700 фахівців, надаючи послуги понад 50 клієнтам по всьому світу, в тому числі багатьом із топ-20 міжнародних компаній цих галузей, маючи офіси в Україні, Аргентині, Естонії, Індії, Польщі та Північній Америці. Компанія вже багато років є важливим  елементом розвитку української технологічної екосистеми, зокрема завдяки своїй програмі Viseven IT Academy – безкоштовному корпоративному університету з фокусом на технологічних спеціальностях, яка вже зараз має понад 1 100 випускників. Серед інвесторів компанії є AVentures Capital та Horizon Capital, в той час як вона залишається під керівництвом засновників.

Про Horizon Capital

Horizon Capital – провідна компанія прямих інвестицій у Центрально-Східній Європі з активами 1,5 мільярда доларів США від інвесторів з капіталом, обсяг якого перевищує 630 мільярдів доларів США. Всього за 5 років компанії вдалося залучити близько 0,8 мільярда доларів США, включаючи фонд HCGF IV, який сягнув 328 мільйонів доларів США. Інвестиційна стратегія компанії зосереджена на підтримці підприємців-візіонерів, котрі очолюють швидкозростаючі, переважно технологічні та експорт-орієнтовані підприємста в Україні та Молдові. Фонди під управлінням Horizon Capital інвестували у понад 170 компанії, в яких працевлаштовані більше 80 000 осіб.

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]