Ганна Шувалова повертається в Horizon Capital на посаду Принципала

19 Травня 2023 р

Ми раді повідомити про повернення Ганни Шувалової до Horizon Capital на посаду Принципала.

Ганна вперше приєдналася до нашої компанії у 2017 році у ролі Investment Associate. Вона внесла вагомий внесок в роботу фонду, використовуючи навички та досвід набутий під час роботи в Genesis, однієї з найбільших українських технологічних компаній. Під час роботи в Horizon Ганна працювала з портфелем технологічних компаній та аналізувала нові можливості для інвестицій, відіграючи ключову роль у створенні доданої вартості для нашого портфеля.

Після того, як у 2019 році Ганна вирішила призупинити свою роботу в Horizon, щоб отримати ступінь магістра з менеджменту у Стенфордській бізнес школі, вона стала співзасновницею Pawa – венчурної студії, що спеціалізується на штучному інтелекті. Як керуючий партнер і СЕО, вона зіграла важливу роль у налагодженні роботи студії, формуванні її стратегії та встановленні міжнародних партнерств. Під керівництвом Ганни Pawa залучила фінансування від міжнародних інвесторів та запустила кілька стартапів у напрямку штучного інтелекту.

Протягом останніх кількох років Ганна внесла вагомий вклад в розбудову української технологічної екосистеми. Ми впевнені, що після повернення до Horizon Capital вона продовжить успішно втілювати свою пристрасть до інвестування в технології. Ми вітаємо Ганну на новій посаді та бажаємо їй успіхів у подальшій роботі!

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]