Фонд EEGF III компанії Horizon Capital оголошує про вихід з компанії Добробут, лідера в сфері приватних медичних послуг в Україні

25 Березня 2021 р

Horizon Capital, одна з провідних інвестиційних компаній Центрально-Східної Європи, оголосила сьогодні, що її фонд Emerging Europe Growth Fund III, LP («EEGF III», «Фонд»), розміром 200 мільйонів доларів США продав міноритарний пакет акцій «Добробуту» («Компанія») існуючим акціонерам компанії – Олегу Калашнікову, основному акціонеру та генеральному директору «Добробут», та компанії Concorde Capital. Фінансові деталі угоди не розголошуються.

Медична мережа «Добробут» залучила інвестиції Horizon Capital у квітні 2019 року. Інвестиції з боку Фонду допомогли компанії швидко реалізувати стратегічні проекти та дозволили прискорити темпи зростання бізнесу. За останні два роки «Добробут» здійснив дві вигідні  транзакції, придбавши клініки «Борис» та «Доктор Сем»; завершує будівництво нової флагманської лікарні; розширив свою мережу амбулаторних клінік, а також зміцнив управлінську команду, ще більше закріпивши свої провідні позиції на ринку медичних послуг України.

Олена Кошарна, засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital, сказала: «Ми раді повідомити про цей успішний вихід у рамках EEGF III, фонду Horizon Capital. EEGF III здебільшого спрямований на інвестування у ІТ галузь та компанії-експортерів, і здійснив лише декілька інвестицій, націлених на внутрішній ринок.  «Добробут» – це виняток із нашої експортно-орієнтованої стратегії, та ми пишаємося тим, що підтримали компанію на дуже захоплюючому етапі її розвитку. Ми впевнені, що завдяки значним інвестиціям, що Компанія здійснила за час нашого партнерства, майбутнє є неймовірно перспективним для «Добробуту» та його акціонерів, які бачать довгострокову перспективу розвитку бізнесу. Успіх «Добробуту» є, перш за все, свідченням бачення, драйву та ентузіазму Олега Калашнікова, основного акціонера та генерального директора, що є основою для результатів, які досягла Компанія, та є гарантією, що Компанія й надалі буде встановлювати високі стандарти якості надання медичних послуг в Україні».

Олег Калашніков, генеральний директор медичної мережі «Добробут», сказав: «Залучення Horizon Capital для фінансування нашого плану розширення стало важливим для реалізації стратегії зростання і виведення компанії на новий рівень. Horizon був цінним партнером. Ми високо цінуємо їхній професіоналізм та внесок у співпрацю зі мною та командою «Добробут» для подальшого розвитку нашого бізнесу. Ми продовжуємо реалізовувати нашу довгострокову стратегію розбудови медичної мережі «Добробут», яка надає послуги найвищої якості в Україні».

З моменту запуску в червні 2017 року, EEGF III загалом здійснив 12 інвестицій, підтримуючи підприємців-візіонерів. Нещодавно, EEGF III інвестував у Creatio, глобального розробника low-code платформи для управління бізнес-процесами та CRM, Liki24, сервіс замовлення та доставки ліків, MAKEUP Group, європейського гравця на ринку інтернет-торгівлі товарів для краси, Ajax Systems, провідного виробника бездротових систем безпеки, Genesis, глобальну продуктову IT-компанію, Intellias, швидкозростаючу компанію з надання ІТ-послуг, та інші захопливі угоди.

***

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні та Молдові, яка управляє чотирма фондами прямих інвестицій (більше 40 інституційних інвесторів з капіталом 350 млрд дол) з активами понад 850 мільйонів доларів та понад 25-річним інвестиційним досвідом у регіоні. Компанія є активним інвестором та підтримує підприємціввізіонерів, які трансформують бізнес-середовище в Україні та регіоні. Наша інвестиційна стратегія фокусується на експортно-орієнтованих компаніях у секторах ІТ, електронної комерції та інших інноваційних індустріях. Ми відомі своєю сильною командою, відданістю принципам прозорості, корпоративного управління, сприянням зростанню вартості компаній та історією успішних інвестицій. Більше інформації на сайті www.horizoncapital.com.ua

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]