Дмитро Бондар призначений Директором з комплаєнсу Horizon Capital

29 Січня 2021 р

Horizon Capital радий повідомити, що Дмитро Бондар призначений Директором з комплаєнсу Horizon Capital з 1 січня 2021 року.

Дмитро приєднався до компанії в червні 2008 року та відповідає за розробку та належне функціонування комплаєнс системи та системи управління в галузі екологічних та соціальних питань (E&S).  За дванадцять років роботи в Horizon Capital Дмитро впровадив найкращі практики з комплаєнсу, що включає як внутрішні політики, так і процедури, що стосуються портфельних компаній. Він має Міжнародний сертифікат ICA в сфері Бізнес Комплаєнсу (ICA Advanced Certificate in Business Compliance) від Міжнародної асоціації з комплаєнсу (International Compliance Association, ІСА). 

До Horizon Capital пан Бондар працював у Міжнародній фінансовій корпорації (IFC), де займався реалізацією різних консалтингових проектів (проектів технічної допомоги), спрямованих на залучення інвестицій, розвиток місцевих підприємств та створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні.

Він має ступінь магістра управління державними фінансами Київського національного економічного університету та ступінь спеціаліста з технічних наук Національного технічного університету України (Київський політехнічний інститут). Пан Бондар є членом Комплаєнс клубу Американської торговельної палати (АТП) в Україні.

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]