Horizon Capital інвестує у компанію «Розетка», українського лідера в галузі електронної комерції


Horizon Capital, провідна компанія з управління фондами прямих інвестицій, оголосила сьогодні про придбання пакету акцій в компанії «Розетка», яка є лідером в галузі електронної комерції в Україні. Фінансування цієї транзакції здійснюється за рахунок коштів Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II), який знаходиться під управлінням Horizon Capital. Фінансові деталі транзакції не розголошуються.

Темпи росту української галузі електронної комерції в доларовому вираженні за останні п’ять років складають більш ніж 30%, і вона зберігає значний потенціал зростання, оскільки поширення Інтернету та частка торгівлі через Інтернет в загальному обсязі роздрібної торгівлі залишаються значно нижчими, ніж в інших країнах регіону.

Компанія, очолювана далекоглядними підприємцями Владиславом та Іриною Чечоткіними, є беззаперечним лідером ринку у динамічно зростаючому сегменті Інтернет торгівлі України. Бренд «Розетки» має чудову впізнаваність, компанія відома за високу якість обслуговування і високий рівень задоволеності клієнтів. Платформа компанії дозволяє клієнтам з усіх куточків України купувати широкий асортимент товарів і послуг через Інтернет – від ноутбуків і смартфонів до іграшок і рибальських вудок, а також залізничних та авіаквитків. За даними GfK Україна, «Розетка» була найбільш популярним Інтернет-магазином в Україні в 2014 році з великим відривом від найближчих конкурентів.

«Ми надзвичайно раді інвестувати в «Розетку», – сказала Олена Кошарна, Засновник і Головний виконавчий директор Horizon Capital. «Ми поділяємо ентузіазм Владислава та Ірини щодо величезного невикористаного потенціалу українського ринку електронної комерції і твердо віримо, що «Розетка», як беззаперечний лідер ринку, має найкращі можливості для того, щоб скористатися цим потенціалом. Саме їхня пристрасть та прагнення запропонувати клієнтам послуги найвищої якості завдяки широкому асортименту продукції, відмінному сервісу та конкурентоспроможним цінам дозволила компанії «Розетка» заслужено стати лідером ринку. Це є важливою інвестицією для нас, що чітко демонструє нашу відданість і віру в потужний потенціал зростання України. Країна пропонує справжні можливості росту для інвесторів, і ми дуже раді інвестувати в «Розетку» разом з підприємцями, які є піонерами у швидко зростаючій економіці знань в Україні і прагнуть до подальших інновацій та росту».

Владислав Чечоткін, Генеральний директор і засновник компанії «Розетка», сказав: «Ми пишаємося нашими досягненнями за останні роки, коли компанія продемонструвала відмінні результати і зростання. За декілька останніх років, з того часу, коли почалися переговори про потенційне партнерство з Horizon Capital, ми стали дуже поважати професіоналізм членів їх команди, які поділяють наше амбітне бачення перспектив розвитку «Розетки». Ця інвестиція допоможе нам скористатися нашою лідерською позицією і прискорити темпи зростання в майбутньому. Ми сповнені рішучості продовжувати використовувати великий потенціал ринку електронної комерції в Україні, продовжуючи інвестувати у підвищення якості нашої продукції та послуг, щоб і надалі якнайкраще задовольняти потреби наших клієнтів і партнерів»


Horizon Capital

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) є компанією, що керує приватними фондами прямих інвестицій та займається інвестиціями в компанії середніх розмірів з високим потенціалом росту й прибутковості в Україні та регіоні. Сьогодні Horizon Capital керує трьома фондами – Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), сукупний капітал яких становить понад $600 мільйонів.


За додатковою інформацією звертайтеся до:

  • Тетяни Беги
  • Менеджера із зв’язків з інвесторами
  • Horizon Capital
  • +380 44 490 5580
  • [email protected]