Фонд Розбудови України Джорджа Сороса (Ukrainian Redevelopment Fund LP) придбає частку в компанії Ciklum Holding Limited


Компанія Ciklum Holding Limited оголосила сьогодні, що Фонд Розбудови України (Ukrainian Redevelopment Fund LP) придбає значну частку акцій компанії Ciklum. Очікується, що транзакцію буде завершено до кінця 2015 року за умови виконання необхідних умов щодо закриття транзакції та отримання дозволу від відповідних регуляторних органів. Фонд Розбудови України придбає всю частку акцій, яка належить Horizon Capital, а також неоголошену частину акцій, яка належить Majgaard Holdings Ltd.

Торбен Майгаард, Засновник і Генеральний директор Ciklum, сказав: «За останні 13 років ми перетворили Ciklum на відзначеного нагородами, інноваційного глобального провайдера ІТ- послуг з потужними технічними можливостями і тісними стосунками з деякими з найбільших світових брендів. Ми щиро раді можливості залучити Фонд Розбудови України, який надасть нам підтримку у значному розширенні діяльності нашої компанії, як за рахунок органічного зростання, так і шляхом стратегічних придбань». «В компанії Ciklum працюють 2500 висококваліфікованих ІТ-розробників, і вона чітко демонструє стійкі конкурентні переваги, які українські компанії мають на швидкозростаючому світовому ринку ІТ-послуг», – сказав Майкл Вашон, представник Фонду. «Приватні інвестиції, особливо з Європи та Північної Америки, допомагають закріпити успіхи, які українські реформатори досягли за останній рік. Ми раді співпрацювати з Ciklum і зробити свій внесок у розвиток того, що Джордж Сорос називає «Новою Україною».

«Далекоглядний засновник Ciklum разом із своєю талановитою командою менеджерів створили успішну компанію, яка повністю віддана ідеї досконалості», – сказала Засновник та Головний виконавчий директор Horizon Capital Олена Кошарна. «Залучення інвестицій в ІТ- сектор має критично важливе значення для економічного відродження України. Ми раді, що Фонд Розбудови України співпрацюватиме з Ciklum, щоб скористатися захоплюючими можливостями зростання, які забезпечує ця галузь».


CIKLUM

Ciklum (www.ciklum.com) є однією з провідних у світі компаній з розробки програмного забезпечення. Ciklum постачає високоякісне програмне забезпечення для найбільших світових компаній, які входять до рейтингу Fortune 500, і швидкозростаючих організацій в різних галузях. Понад 2500 розробників програмного забезпечення з цієї компанії розташовані в центрах надання послуг по всьому світу, надаючи широкий спектр послуг, включаючи розширені команди фахівців з розробки програмного забезпечення, забезпечення якості, наукових досліджень, розробки нових продуктів та інженерного консалтингу.


THE UKRAINIAN REDEVELOPMENT FUND

Фонд Розбудови України є приватним інвестиційним фондом, який зосереджується на особливих ситуаціях і приватних інвестиціях в Україні та компаніях зі значними обсягами операцій в Україні. В рамках свого інвестиційного процесу Фонд прагне здійснювати цільові інвестиції, які мають потенціал для сприяння економічному та соціальному розвитку в Україні. Головним інвестиційним радником Фонда Розбудови України є Soros Fund Management LLC, приватний інвестиційний радник декількох приватних інвестиційних фондів, які працюють виключно для клієнтів родини Сороса.


HORIZON CAPITAL

Horizon Capital (www.horizoncapital.com.ua) – управляюча компанія, що займається інвестиціями у компанії із середнім рівнем капіталізації, високим потенціалом зростання і прибутковості в Україні та регіоні. На сьогоднішній день Horizon Capital управляє трьома фондами: Emerging Europe Growth Fund II (EEGF II), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), загальний капітал яких складає понад 600 млн. доларів США.


ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО:

  • Тетяни Беги
  • Менеджера із зв’язків з інвесторами
  • Horizon Capital
  • Teл.: +380 44 490 5580
  • [email protected]

 


CIKLUM

 


UKRAINIAN REDEVELOPMENT FUND