Олена Кошарна посіла друге місце у рейтингу кращих бізнес лідерок 2020 року європейських країн, що розвиваються (Emerging Europe’s Female Business Leader 2020)

01 Липня 2020 р

1 липня 2020 року онлайн видання Emerging Europe.com, штаб-квартира якого знаходиться в Великобританії, опублікувало рейтинг кращих бізнес лідерок 2020 року європейських країн, що розвиваються (Emerging Europe’s Female Business Leader 2020), в якому пані Кошарна посіла друге місце. Крім Олени у п’ятірку кращих потрапили: Єлена Хрістова Марінова, президент Musala Soft, болгарської компанії, що займається розробкою програмного забезпечення та спеціалізується на складних територіально розподілених корпоративних проектах (першемысце); Івана Гажич, голова правління Загребської фондової біржі, яка посіла третє місце; а також Агнешка Клос, генеральний директор Provident Poland та Даніела Пешкова, член ради директорів, яка відповідає за роздрібні банківські послуги в провідному чеському банку Česká Spořitelna.

«Як сказала Шеріл Сандберг, лідерство – це можливість використати свій голос на благо і зробити світ кращим, – запевняє Ендрю Вробель, партнер-засновник Emerging Europe. – Ці п’ять переможниць не просто докладають значних зусиль для успіху своїх організацій, вони надихають інших жінок розвивати свою кар’єру. Менторство для наступного покоління бізнес-лідерів стало важливою складовою їхнього власного успіху. Європейські країни, що розвиваються, потребують ще більше неймовірних жінок-лідерів і амбітної молоді, яка вийде на арену в прийдешні десятиліття».

На незалежну думку Emerging-Europe.com покладаються більше двох мільйонів людей  для формування власного бачення європейських країн, що розвиваються, та унікальних заходів, які в минулому році дали 1200 бізнес-лідерам платформу для обговорення стратегічних перспектив. Третя церемонія вручення нагород Emerging Europe Awards за участі кращих представників європейських країн, що розвиваються, у тому числі окремих осіб, державних та приватних організацій, а також проектів та ініціатив, мала відбутися 25 червня в Європейському парламенті в Брюсселі. У зв’язку з пандемією Covid-19 переможці були оголошені в онлайн-форматі.


 

https://emerging-europe.com/news/bulgarian-executive-named-female-business-leader-2020-while-albanian-trio-become-young-influencers-and-eit-jumpstarter-takes-young-empowerment-award/

Головна

Приєднайся до нас

Якщо Ви зацікавлені бути частиною команди Horizon Capital, надішліть своє резюме на: [email protected]